Milí milovníci psích společníků a obdivovatelé přírodních materiálů, máme pro vás štěkající novinku! Zapomeňte na klasické suvenýry, které zapadnou prachem na poličce. Přichází éra dřevěných dárků s nejmenšími a nejdrzejšími psími hrdiny – čivavami!

Kdo je čivava? No přeci ta roztomilá malá štěkavá potvůrka, která svou velikostí sice připomíná kapesní edici, ale svou osobností by zastínila i největší dogu! A právě tato nezdolná povaha čivavy nás inspirovala k vytvoření řady dřevěných dekor

ací, které zaručeně přidají šmrnc každému interiéru.

Připravili jsme pro vás inspiraci, jak si osladit každodenní život. Každý obrázek malého psího velikána může být vypálen do dřeva a je připravený zdobit váš zápisník, ceduli, magnet či podtácek. A když říkáme každý obrázek, myslíme tím opravdu každý, který jsme vám připravili. U nás najdete všechny možné a nemožné polohy těchto roztomilých psíků.

Co říkáte na podtácek s čivavou s havajskou květinou, která vám bude připomínat, že i v největším vedru je důležité zůstat v pohodě? Nebo magnet na ledničku s čivavou v obleku, který vám každé ráno připomene, že i malé věci mohou mít velkou sílu?

A pokud se vám náš psí sortiment zalíbí, klidně si obrázek stáhněte. Koneckonců, kdo by nechtěl mít doma kousek přírody plného humoru, který ještě k tomu vrtí ocáskem?

Tak neváhejte a přidejte do svého života trochu toho čivavího šarmu. S našimi dřevěnými dárky s čivavou se každý den stane výjimečným – a to i bez potřeby venčení!