Tady hlídám já - Cedulky s Charakterem

Hledáte ten nejoriginálnější způsob, jak všem návštěvníkům (nebo potenciálním vetřelcům) dát najevo, kdo je zde čtyřnohým šerifem? Potřebujete cedulku pro hlídače, který sice nemá odznak, ale má vše pod kontrolou? Pak jste přesně tam, kde máte být!

V naší "Tady hlídám já" kolekci najdete dřevěné cedule, které jsou stejně jedinečné jako vaši chlupatí (nebo i bezchlupí) ochránci. Ať už vás střeží pes, kočka, had nebo třeba husa s postojem generála, máme pro vás to pravé.

Nemáme obyčejné cedulky, máme cedulky s příběhem a smyslem pro humor. Proč mít nudný kus dřeva, když můžete mít umělecké dílo, které vypovídá o vašem jorkšírovi s egem velikosti labradora, o vlčákovi, co se chová jako malamut na dovolené, nebo o jezevčíkovi, který si myslí, že je tajný agent?

U nás najdete cedule pro všechna psí plemena, od A jako afgánský chrt až po Z jako zlatý retrívr. A pokud máte doma exotického hlídače, nebojte se, nezůstanete pozadu. Naši mistři vypalovači promění vaše přání v dřevěnou realitu, která bude střežit váš domov s humorem a stylem.

Tak směle do toho, vyberte si cedulku, která nejen oznamuje, ale i baví. Protože všichni víme, že dobrý hlídač je ten, který umí nejen štěkat, ale i rozesmát. U nás to platí dvojnásob!

... a tu, kterou jste nenašli, Vám rádi vyrobíme

 Cedulka NA PŘÁNÍ

Rychlé info Můžete přidat vlastní text
Dřevěná cedule - JezevčíkDřevěná cedule - Jezevčík

Dřevěná cedule - Jezevčík

Skladem
190 Kč
🐕 Jezevčík - statečný strážce 🚪 Milujete jezevčíky nebo vás jeden takový hlídá? Pak je na čase, aby vaše dveře dostaly stejně odvážného…