Vítací Cedule - Tam, kde se humor a srdce potkávají

Vítejte ve světě vítacích cedulí, kde každý kousek dřeva má svůj příběh a každý vtip svůj šarm! U nás najdete ten pravý způsob, jak stylově přivítáte návštěvu, nebo – pokud jste si právě dali pauzu od společenského života – jak decentně naznačíte, že dneska by bylo lepší obrátit se na patě a jít zase domů. Naše dřevěné cedule jsou mistrovským dílem vypalovaného humoru, které nenechá nikoho na pochybách, co u vás mají očekávat nebo naopak čeho se nedočkají.

Chcete, aby se hosté smáli ještě před tím, než vstoupí dovnitř? Máme cedule, které jim řeknou: "Vstup na vlastní nebezpečí – naši psi mají rádi ponožky a naše děti mají výjimečně špinavé vtipy!" Nebo snad potřebujete návštěvu upozornit, že jejich oblíbený fotbalový tým zde nemá zrovna fanouškovskou základnu? Žádný problém, cedule s nápisem "Fandíme jenom šachům – křik a nadšení si nechte na stadionu" udělá dojem!

Ať už hledáte dokonalý způsob, jak vyjádřit svůj neotřelý smysl pro humor, nebo jen chcete dát najevo svá domácí pravidla bez dlouhých vysvětlování, naše dřevěné cedule jsou tu, aby vám pomohly udělat to s elegancí a špetkou toho pravého dřevěného půvabu. Vítejte ve světě, kde je každé přivítání originální a každé varování napsáno s úsměvem!

Pokud jste nenašli to, co potřebujete, pokračujte sem - Cedulka NA PŘÁNÍ