Svatební cedulky – Humor, který přežije i manželské neshody!

Chystáte se na svatbu, kde je láska silnější než nejtvrdší dub? Připravte se na záplavu romantiky, slz štěstí a... dřevěných cedulek! Ano, naše dřevěné svatební cedulky jsou jako víno – čím starší, tím lepší (a vtipnější)!

Máme cedulky, které jsou tak krásné, že by je chtěla i Popelka. A navíc, s našimi cedulkami se nemusíte bát, že je na konci večera někdo ztratí jako střevíček. Tyhle kousky zůstanou s vámi a vašimi hosty dlouho po tom, co se konfety usadí.

Přemýšlíte, jak by měla vypadat ta pravá svatební dekorace? Dřevěné svatební cedulky mají spoustu uplatnění - můžete je použít jako jmenovky na stůl, kde budou hosté vzpomínat, jak se s vámi poznali. Dále je můžete pověsit na dveře pokoje nevěsty, aby každý věděl, kde probíhá ta magická přeměna z krásné do nádherné.

A pokud jste typ, co rád dává dárky s nádechem humoru, naše cedulky jsou trefou do černého. Představte si obličeje vašich svatebčanů, když obdrží vtipný dárek, který může zdobit jejich domov nebo sloužit jako neustálá připomínka vašeho svatebního dne (a vašeho smyslu pro humor).

Takže jestli chcete, aby vaše svatba byla plná smíchu, osobitosti a teplého dřeva (to zní divně, ale věřte nám, je to skvělý koncept), prozkoumejte naši nabídku a vyberte si cedulku, která bude mluvit za vás. Nebo možná bude mluvit za vašeho budoucího manžela nebo manželku – už jste slyšeli tu o dřevěné cedulce, která zastoupila nevěstu u oltáře? Ne? No, to je asi proto, že jsme to právě vymysleli. Ale s našimi cedulkami je vše možné!

Výrobky pro Vás připravujeme

Žádná položka