Kreativní království dřevěných dárků

Hledáte dárek, který bude víc grády než babiččina domácí křenová hořčice? Vítejte v našem kreativním království dřevěných dárků, kde každý kousek je tak originální, že by mohl být vystaven v galerii nevšedních výtvorů! 

U nás naleznete dárky, které jsou tak osobité, že by se neztratily ani v muzeu ojedinělých kuriozit. Třeba narozeninové přání, které se neztratí mezi účty na kuchyňské lince. Hledáte jedinečný doplněk ke tchýni do kuchyně? Zkuste třeba naši vařečku na přání, na kterou vám vypálíme jakoukoli výhružku. Samozřejmě se zříkáme veškeré odpovědnosti a případné následky jdou jen na vaše triko.

Naše dřevěné dárky jsou jako plátno, na které vypalujeme texty, vzkazy či věnování tak ostré, že by mohly sekat chleba. A obrázky? Ty jsou tak živé, že vám při pohledu na ně skoro zapraská pod nosem vůně čerstvého lesa.

Máte fotku, která by si zasloužila být vypálená na dřevo místo toho, aby se ztratila ve vlnách digitálního moře? My ji proměníme v dřevěnou kresbu, kterou můžete postavit na krb a čekat, až vám začnou sousedé závidět.

Nechte nás, abychom vašemu dárku vdechli život vypalovacím laserem. Připravte se na vlnu smíchu a obdivných pohledů, protože naše dřevěné dárky s vypáleným obrázkem či textem jsou tak jedinečné, že by je chtěl mít doma i samotný pan Dřevo!

Nemusíte být pyromaniak, abyste si oblíbili naše vypálené dárky. Stačí mít chuť dát někomu něco, co ho rozpálí radostí a zahřeje u srdce. Vyberte si, napište nám a my vám vytvoříme dárek, který bude mít osobnost silnější než dubový sud plný whiskey.

Tak neváhejte, napište nám svoji představu a my se postaráme, aby se vaše Něco stalo Dárkem! Vaše dřevěné dárky už se nemohou dočkat, až rozveselí vaše blízké (a možná i vás, když si nakonec řeknete, že si jeden zasloužíte taky).