Dárky pro každého s koníčkem, ať už živým nebo ze dřeva!

Když má někdo koníčka, dárek se hned líp vybírá, že? Ať už je to sbírání známek, záliba v pletení svetrů pro slepice nebo rekordy v podvodním šachování, máme tu něco, co vašemu miláčkovi vykouzlí úsměv od ucha k uchu – a to bez toho, aby musel obdarovaný předstírat nadšení.

V naší kategorii "Dárky podle zájmu" najdete pečlivě vybroušené a s láskou vypálené dřevěné kousky, které jsou stejně jedinečné jako vaši přátelé a jejich bizarní koníčky. Naše dárky jsou tak osobité, že mají šanci stát se dalším zájmem vašeho obdarovaného – kdo by si nechtěl hladit vlastní portrét na šperkovnici nebo číst oblíbenou knihu s vlastním jménem vypáleným na dřevěném záložce?

Procházejte naše dřevěné poklady a objevujte skvosty, které promění obyčejné dárkové dilema v nadšené vybírání. Chcete překvapit kamaráda filatelistu? Co třeba dřevěný organizér na známky s vtipnými poštovními motivy. Pro someliérku? Co takhle elegantní dřevěný stojan na víno s vypáleným vtipem o hroznech, které měly "šťavnatý" život?

Nezapomeňte, že u nás je každý kousek originál, stejně jako váš obdarovaný. Tak přestaňte lovit v šedé zóně neosobních dárků a vydejte se na cestu plnou smíchu a osobitosti. Naše dřevěné dárky jsou tu pro všechny, kdo mají koníčka – a my vám slibujeme, že budou stejně nezapomenutelné jako ten okamžik, kdy teta Gertruda poprvé předvedla svou sbírku kaktusů ve svetřících!