Vítejte v naší kategorii dřevěných skvostů, kde se humor stává věčným a dřevo jeho věrným společníkem! Pokud Vám nechybí smysl pro humor – a nebojíte se ho občas okořenit špetkou toho černého – pak jste přesně tam, kde má být vaše klikací myšítko.

Naše dřevěné cedulky nejsou jen obyčejné kusy dřeva, ne, ne! Jsou to poslové Vašich nejvtipnějších myšlenek, strážci Vašich vtipně formulovaných varování a ambasadoři Vašeho jedinečného stylu. Cedulky na dveře s textem jsou totiž báječná věc – proměňují každé vstupní průčelí v portál do světa, kam se nuda bojí vkročit.

Připravte se na cedulky, které přivítají Vaše hosty úsměvem nebo je možná i trochu vystraší – záleží jen na tom, co si přejete sdělit. Od „Zde bydlí štěstí – a občas i tchýně“ až po „Pozor! Zde hlídá pes s diplomem z psychologie“ – naše nabídka je tak široká, jako je škála Vašeho humoru.

Tak už neváhejte a projděte si naši nabídku – vyberte tu nejvhodnější cedulku, která bude hrdě reprezentovat Vaši osobnost, nebo bude dokonalým dárkem pro Vaše přátele, co mají rádi smích a dřevěné vychytávky

Pro snažší vyhledávání jsme je rozdělili do několika kategorií

  • cedule s psími motivy - s textem Tady hlídám já a obrázkem plemena, které Vás střeží
  • vítací cedule - když (ne)potřebujete uvítat návštěvu
  • cedulky s nejžádanějšími profesemi a zálibami - když potřebujete dárek pro kolegu nebo kamaráda
  • vtipné cedulky - když se chcete zasmát
  • a další ... mrkněte do menu :)

Nenašli jste žádnou, která by Vás zaujala?

Nevadí, vyrobíme Ceduli na přání přímo pro Vás a budete mít ten nejoriginálnější dárek.