Dřevěné podtácky – Když nápoje dostávají svůj vlastní trůn!

Vítejte v kouzelném království podtáckové elegance, kde každý váš nápoj může zažít královské pohodlí na svém vlastním dřevěném trůnu! Ale nemusí to být jen nezáživná "placička" k ochraně nábytku. Oh ne ne, dámy a pánové, naše dřevěné podtácky jsou jako malí ochránci vašeho interiéru, plní charismatu a tajemna.

Zažijte, jak i dřevěný podtácek má své kouzlo a duši. Každý z nich je jako sněhová vločka – jedinečný, s ručně vypáleným motivem, který vypráví příběh nebo vás jemně pošťouchne k úsměvu. Ať už se jedná o vtipný citát, elegánní vzor, nebo obrázek vašeho oblíbeného jednorožce, naše podtácky jsou připraveny oživit vaši stůl a stát se centrem pozornosti při každém kávovém klábosení nebo večerním popíjení.

Všechny naše podtácky, podskleničníky i podhrnkovníky jsou vyrobeny z kvalitní březové překližky, pečlivě vybrané tak, aby odolaly i těm nejdivočejším večírkům a nejteplejším čajovým hrníčkům. A nebojte se, že by se na nich podepsal čas – každý je pečlivě nalakovaný bezbarvým lakem, což z nich dělá nejen krásné, ale i praktické společníky pro každou příležitost.

Tak neváhejte, prolistujte naši galerii dřevěných podtácků a vyberte si toho pravého podtáckového šlechtice, který bude hrdě nosit vaše nápoje a chránit váš nábytek před každým nebezpečným kroužkem. Připravte se na to, že váš stůl už nikdy nebude stejný!

Rychlé info
Dřevěný podtácek Šetři vodu

Dřevěný podtácek Šetři vodu

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
52 Kč
Pro pravé pivaře: objevte náš dřevěný podtácek s vtipným heslem 'Šetři vodu, dej si pivo'. Ideální doplněk pro vaše pivní rituály.
Rychlé info
Dřevěný podtácek Dejte mi pivo

Dřevěný podtácek Dejte mi pivo

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
52 Kč
Hledáte originální dárek pro pivaře? Náš dřevěný podtácek s nápisem "Dejte mi pivo a nikomu se nic nestane" rozesměje každého milovníka…
Rychlé info
Dřevěný podtácek Host do domu

Dřevěný podtácek Host do domu

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
52 Kč
Objevte jedinečný dřevěný gravírovaný podtácek pro pravé pivaře! "Host do domu, pivo do ruky" - perfektní malý dárek. Kupte hned a…