Rajcují Vás staré káry, milujete motorky?

Připravte se na nejzábavnější jízdu vaší lednice! Naše kategorie eshopu s dřevěnými magnety je jako výstava automobilových skvostů, ale s twistem - všechno je mini a vtipné. Začali jsme s klasikami, jako jsou krásné, staré, české vozy - Felicia, Octavia a moje srdcovka Škoda Tudor. A protože máme slabost i pro východní techniku, přibyl k nim i magnet s Trabantem a Velorexem. Ale nebojte, tohle je jen začátek naší automobilové extravagance.

Nechte svou lednici prožít dobrodružství s našimi auto-magnetkami a motorko-magnetkami. A když už jsme u toho, proč se omezovat jen na silniční dopravu? Pss... máme pro vás i magnet s bagrem, kombajnem nebo tankem. Protože kdo by nechtěl mít na lednici kombajn, že?

Vyzdobte si lednici s našimi magnety a každý den si při otevírání prohlédněte svou sbírku. Kdo ví, třeba se z lednice stane vaše nová garáž snů. A nezapomeňte, s našimi magnety je každý den trochu více vtipný a stylový. Přidejte do svého domova trochu humoru a osobitosti s našimi dřevěnými magnetkami. Protože přeci jen, smích je ten nejlepší motor!

Nové magnety právě připravujeme

Žádná položka