Nejoblíbenější? Samozřejmě, že magnetky se psy! A není se čemu divit. Každý třetí z nás má doma čtyřnohého kamaráda, a když se podíváme na celou Českou republiku, žije tu s námi úctyhodných 2 milionů psů. To je pořádná smečka, co říkáte? A protože chceme, aby si každý našel toho svého psího parťáka, neustále rozšiřujeme naši nabídku o další a další plemena.

Ale pozor, v těsném závěsu za psy se drží... kočky! Ano, ty naše mňoukající, předením zpívající spolubydlící. Takže pro všechny milovníky koček a kočiček máme připravenou také pěknou kolekci kočičích magnetek.

A co další zvířátka? No přeci ano! Ať už jste fanouškem ptáků, králíků, koníků nebo třeba ještěrek, snažíme se myslet na všechny. A pokud byste přeci jen nenašli magnet s vaším oblíbeným zvířetem, stačí nám napsat. Jsme otevření všem vašim nápadům a přáním.

Tak neváhejte a přijďte si k nám pro trochu té radosti a humoru v podobě našich dřevěných magnetů. U nás si určitě vyberete!

Snažíme se ze všech sil. Pokud jste to Vaše oblíbené zvíře nenašli, napište si o něj nebo si nechte vyrobit Magnet NA PŘÁNÍ

Nové magnety právě připravujeme