Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech
Tučňáčí týdeníček - Dřevěný diář pro ledové plánování Více

Kód produktu: 150 Doprava a platba

Připravte se na ledově vtipnou expedici do světa organizace s naším "Tučňáčím Týdeníčkem"!

Tento originální dřevěný blok není jen obyčejný zápisník, je to váš nový společník pro zaznamenávání všech těch "ledově cool" momentů, plánů a nápadů.

Vytvořený s láskou a humorem, tento diář se pyšní rodinkou tučňáků, kteří jsou vypáleni přímo na přední stranu. Tyta roztomilá stvoření vám budou dělat společnost při každém otevření, ať už chcete zapisovat, plánovat nebo jen tak kreslit.

Nechte se unést kreativitou na stránkách, které mohou být čisté pro vaše skici, linkované pro poznámky nebo dokonce ve formě plánovacího kalendáře pro ty, kdo mají rádi vše pečlivě uspořádané. A nebojte, máme pro vás připravené všechny tři velikosti - A4 pro velké myšlenky, A5 pro každodenní zápisky a A6 pro ty, kteří potřebují tučňáčí moudrost v kapse.

Každá stránka vašeho nového společníka je obehnána dřevěnými deskami, které jsou ošetřené včelím voskem, aby odolaly i největším ledovým bouřím (nebo prostě jen rozlité kávě). 

Přidejte "Tučňáčí Týdeníček" do svého arzenálu a ukažte světu, že plánování může být stejně zábavné jako sledování tučňáků na kluzišti. A když vás někdo zeptá, kde jste tak originální diář sehnali, jen se tajemně usmějte a řekněte: "To je přece ledové tajemství!"


Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Zvířata Tučňák