Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník ve znamení zvěrokruhu - Beran
Beraní Blok - Dřevěný deník s charakterem Více

Kód produktu: 236-og Doprava a platba

Hledáte dokonalý dárek pro toho tvrdohlavého, ale ohromně charizmatického Berana ve vašem životě? Nechte to na hvězdách, ať vám ukážou cestu k našemu "Beranímu Bloku" - dřevěnému deníku, který má víc šarmu než samotný Beran ve znamení zvěrokruhu!

S naším Beraním Blokem dostane každý narozený pod tímto ohnivým znamením svého vlastního dřevěného společníka, který je stejně silný a odolný jako oni sami. Vypálený obrázek Berana na přední straně je tak živý, že máte pocit, že by mohl kdykoliv vyskočit a porazit vaše nudné povinnosti do kouta.

Ať už si vyberete velikost A4 pro grandiózní plány, A5 pro vyvážené myšlenkové mapy, nebo A6 pro ty nejzáhadnější nápady, máme to, co potřebujete. Představte si to

Skvělý dárek pro všechny narozené ve znamení Berana, který je jako stvořený pro jejich dynamický životní styl!

Nabízíme vám verze s linkami pro ty, kteří milují pořádek, a verze bez linek pro divoké duše, které se nebojí kreslit mimo čáry. A pro ty nejorganizovanější Berany jsme přidali plánovací kalendář, aby mohli své dobyvačné plány uspořádat s vojenskou přesností.

Tak neváhejte! Pořiďte si dnes Beraní Blok a dejte tomu odvážnému Beranovi ve vašem životě něco, co ho bude každý den motivovat k tomu, aby bušil hlavou přes všechny překážky - samozřejmě s noblesou a stylem, který mu sluší. Kupte si jeden (nebo tři) ještě dnes a sledujte, jak vaše Beraní srdce zaplesá radostí!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 

 

Znamení zvěrokruhu Beran