Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník ve znamení zvěrokruhu - Býk Více

Kód produktu: 237 Doprava a platba

Hledáte dokonalý dárek pro toho tvrdohlavého, ale ohromně spolehlivého Býka ve vašem životě? Něco, co by odpovídalo jejich neochvějné vytrvalosti a praktické povaze? Představujeme vám

Býčí Broukání – dřevěný blok, který je stejně robustní a přitažlivý jako samotné znamení zvěrokruhu!

Tento blok je skvělý dárek pro všechny narozené ve znamení Býka, kteří ocení trochu humoru a funkčnosti v jednom. Je k dispozici ve třech velikostech – A4 pro velké plány, A5 pro střední sny a A6 pro ty malé, ale důležité poznámky. Ať už si vyberete jakoukoliv velikost, můžete si být jisti, že každý Býk se do ní zamiluje tak zuřivě, jako když býk uvidí červenou!

A nemusíte se bát, že by se vaše myšlenky rozutekly jako stádo zmatených krav. Máme varianty s linkami, které udrží vaše poznámky v řadě tak přesně, jako Býk dodržuje svůj rozpočet. A pro ty, kdo mají raději volný prostor pro své býčí nápady, nabízíme bloky bez linek – prostor, kde se může vaše kreativita pasoucí se na louce myšlenek volně prohánět.

Ale počkat, je tu víc! Pro ty Býky, kteří milují plánování (a víme, že to mají v krvi), jsme přidali plánovací kalendář. Nyní mohou pečlivě zaznamenávat své býčí povinnosti, schůzky a triumfy, a to vše s pevnou jistotou, že nic neunikne jejich ostražitému oku.

Tak neváhejte a pořiďte svému oblíbenému Býku dřevěný blok, který je tak jedinečný, jako jsou oni sami. A pamatujte – když se Býk rozhodne, že je čas na psaní, neměl by být zastaven! "Býčí Broukání" je tu, aby se postaralo o všechny jejich zápisky, plány a býčí vzpomínky.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Znamení zvěrokruhu Býk