Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník ve znamení zvěrokruhu - Blíženci Více

Kód produktu: 238 Doprava a platba

Pozor, všichni Blíženci! Už žádné ztrácení papírků s geniálními nápady nebo s důležitými poznámkami.

Přichází

Blíženecký výbuch mozku – dřevěný blok, který je tak multifunkční, že se ve vás probudí obě stránky vaší dvojí osobnosti!

Jste narozeni pod hvězdným znamením zvěrokruhu, které se proslavilo svou schopností dělat dvanáct věcí najednou? Skvělý dárek pro všechny narozené ve znamení Blíženců je tu právě pro vás! Náš dřevěný blok není jen obyčejný blok – je to váš nový společník pro záznam vašich brilantních myšlenek, plánů na ovládnutí světa nebo prostě jen seznamu nákupů (cožby ale byla škoda)

Ať už preferujete klasickou eleganci velikosti A4, roztomilou kompaktnost A5 nebo kapesní rozměr A6, máme pro vás všechny. Zvolte si variantu s linkami, pokud se vám zdá, že vaše myšlenky potřebují trochu usměrnit, nebo bez linek, když chcete nechat svou kreativitu volně plynout.

A nezapomeňte na náš plánovací kalendář! S ním už nikdy nepřijdete pozdě na dvojité rande nebo nepromeškáte schůzku se svým alter egem. Vlastně, s tímto kalendářem se můžete naučit být na dvou místech současně. No, aspoň teoreticky.

Náš dřevěný blok "Blíženecký výbuch mozku" je vyrobený z březové překližky, na kterou byly vypáleny obrázky a text tak citlivě, že by i samotné stromy zaplakaly radostí – kdyby mohly.

Tak neváhejte a pořiďte si tohoto dřevěného kamaráda, který vám pomůže zorganizovat vaši Blíženeckou rozpolcenost do krásně uspořádaného chaosu. Pamatujte, dřevěný blok je pro Blížence to, co je šálek kávy pro pondělní ráno – naprosto nezbytné!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Znamení zvěrokruhu Blíženci