Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník ve znamení zvěrokruhu - Panna
Dřevěný blok Panny - zápisník, kde chyba není možná Více

Kód produktu: 241-og Doprava a platba

Hledáte skvělý dárek, který by potěšil každou Pannu až do jejího perfekcionistického jádra?

náš Dřevěný blok Panny - zápisník, kde chyba není možná

je jako stvořený pro ty, kdo se mohou pyšnit tímto znamením zvěrokruhu! Je to více než jen kus dřeva, je to umělecké dílo, které vaše oblíbené Panny zaručeně ocení. 

Nabízíme vám bloky ve třech rozměrech, které jsou jako znamení Panny – precizně promyšlené a univerzálně užitečné. Velikosti A4, A5 a A6 jsou jako stvořené pro zaznamenávání myšlenek, plánů, nebo pro vedení pečlivého seznamu úkolů. A to vše ve stylu, který zaručeně oslní každého!

Máme varianty s linkami, pro ty, kdo milují řád a organizaci (a víme, že Panny to milují!), ale i bez linek pro ty, kdo preferují svobodu a prostor pro kreativitu. A pokud je vaše Panna plánovací guru, nebojte se, máme i bloky s plánovacím kalendářem, které uspokojí i ty nejnáročnější organizátorské potřeby.

Každý blok je ozdoben nádherným vypalovaným obrázkem a textem, který je tak osobní, jako by byl vybrán samotnou Pannou. Tento dřevěný blok není jen praktickým pomocníkem, je to i stylový doplněk, který dodá každému prostoru příjemný zemský nádech.

Tak neváhejte a dejte své oblíbené Panně dárek, který je stejně unikátní a úžasný jako ona sama. Naše dřevěné bloky jsou připraveny udržet všechny její geniální nápady a nekonečné seznamy v bezpečí a stylu. A kdo ví, možná se díky nim dočkáte dokonce i toho vzácného úsměvu od té nejzaměstnanější Panny ve vašem životě!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Znamení zvěrokruhu Panna