Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník ve znamení zvěrokruhu - Štír Více

Kód produktu: 243 Doprava a platba

Hledáte dárek, který je tak jedinečný jako vaše oblíbené znamení zvěrokruhu? Máme pro vás něco, co se vaší štíří povaze bude nejenom líbit, ale dokonce ji i podtrhne! Naše dřevěné bloky s vypáleným obrázkem štíra jsou jako stvořené pro každého srdcaře a stratéga, který se narodil pod tímto vášnivým znamením.

Proč si vybrat jen obyčejný blok, když můžete mít blok s charakterem? Ať už jste strategický plánovač nebo umělecká duše, která ráda kreslí mimo linky, náš

zápisník Štíří tajemné dřevozáznamy je připraven zdobit váš stůl a dráždit vaši fantazii.

Vyberte si z variant s linkami, kde každá čára je jako výzva k překonání, nebo z verze bez linek, pro ty, kdo si rádi malují vlastní cestu.

A protože víme, že Štíři milují kontrolu, přidali jsme do mixu i variantu s plánovacím kalendářem. Teď už vám nikdy neuteče žádná schůzka, deadline ani tajná mise!

Nabízíme vám tři velikosti - A4 pro velké sny, A5 pro středně velké plány a A6 pro vaše nejtajnější štíří zápisky. Takže ať už potřebujete blok na psaní, kreslení, nebo prostě jen něco, do čeho můžete občas šťouchat, když se vám zamotá hlava od všeho toho plánování a intrik, máme to pravé pro vás.

Štíří tajemné dřevozáznamy není jen skvělý dárek pro všechny narozené ve znamení Štíra. Je to osobní prohlášení, umělecké dílo a kousek přírody, který můžete mít stále při sobě. Pořiďte si jeden pro sebe, nebo překvapte svého oblíbeného Štíra tímto unikátním a vtipným dárkem, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Pozor, Štíři! Tento blok,ač je dřevěný, je tak magnetický, že přitahuje nejen pozornost, ale možná i další štíry. Buďte připraveni bránit své teritorium!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Znamení zvěrokruhu Štír