Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník ve znamení zvěrokruhu - Střelec
Cíl Zasažen: Střelcův dřevěný zápisník Více

Kód produktu: 244-og Doprava a platba

Míříme přesně do Tvého astrologického srdce! Chceš udělat radost někomu, kdo se narodil pod šťastnou hvězdou střelce? Nebo jsi sám Střelec a chceš se obklopit osobními předměty, které odrážejí tvou nezkrotnou povahu?

Pak je náš Cíl Zasažen: Střelcův dřevěný zápisník  tou pravou volbou pro tebe!

Skvělý dárek pro všechny narozené ve znamení Střelce: Přiznejme si to, Střelci jsou úžasní (a samozřejmě o tom vědí). Tento dřevěný blok s vypáleným obrázkem střelce a možností přidání textu je jako stvořený pro ty, kdo mají rádi dárky s osobním nádechem a smyslem pro humor. Je to jako poslat jim dopis od hvězd, ale bez toho, aby jim spadl na hlavu meteorit.

Ve třech velikostech A4 - A5 - A6: Na velikosti záleží! Ať už hledáš kompaktního společníka na cesty, střední formát pro deníkování nebo monumentální plátno pro plánování světové dominance, máme pro tebe správnou velikost. Stejně jako Střelci, i naše bloky jsou flexibilní a přizpůsobivé!

S linkami nebo bez linek: Jsou tvé myšlenky rovné jako šíp nebo volně plynoucí jako divoká řeka? Vyber si variantu, která ti nejlépe vyhovuje. Linkovaný blok ti pomůže udržet tvé nápady v řadě, zatímco hladká verze bez linek je ideální pro kreativní duše, které se nebojí opustit vyšlapané cesty.

S plánovacím kalendářem: Střelci jsou známí svým dobrodružným duchem, ale i ti největší dobrodruzi potřebují občas plán. Naším kalendářem můžeš sledovat fáze Měsíce, retrográdní Merkur nebo prostě jen plánovat své další dobrodružství. Je to jako GPS, ale pro tvůj sociální život!

Ekologický Touch: Vyrobeno ze dřeva, které je šťastné, že může být součástí tvého života. Každý blok je tak unikátní, jako jsou hvězdy na obloze.

Pozor! Náš "Cíl Zasažen: Střelcův dřevěný zápisník"  může způsobit závislost na kvalitních dřevěných produktech a nekontrolovatelné nutkání sdílet svůj horoskop na sociálních sítích.

Tak na co ještě čekáš? Střel svůj objednávkový šíp a získej svůj Střelcův dřevěný zápisník ještě dnes! Tvoje budoucnost (a psací stůl) ti poděkují.

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Znamení zvěrokruhu Střelec