Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník - Kozoroh
Kozorohovy Křivky - dřevěný diář pro zemské znamení zvěrokruhu Více

Kód produktu: 245-og Doprava a platba

Hledáte perfektního společníka pro vaše každodenní dobrodružství, který je pevný jako skalní útes a věrný jako samotný Kozoroh? Představujeme vám

"Kozorohovy Křivky", dřevěný diář, který je tak jedinečný, že by si ho i samotné znamení zvěrokruhu přálo mít v kapse!

Pro všechny ty, kdož byli požehnáni narozením pod znamením Kozoroha, máme skvělý dárek, který je stejně praktický, jako je Kozoroh trpělivý. Tohle není obyčejný diář, tohle je dřevěná pevnost pro vaše myšlenky, sny a seznamy úkolů, které Kozoroh tak miluje!

Na výběr máte ve třech velikostech: A4 pro velké plány, A5 pro střední přemýšlení a A6 pro ty malé nápady na cestách. A nebojte se, uvnitř najdete stránky s linkami pro organizované duše, bez linek pro ty, kteří se nebojí vykročit mimo vyšlapané cesty, a dokonce i s plánovacím kalendářem pro ty, kdo chtějí mít vše pečlivě naplánováno podle hvězd!

Každý diář je opatřen vypáleným obrázkem Kozoroha, který vám bude každý den připomínat, že jste něco jako horoskopová šlechta. Navíc je to taky skvělý konverzační kousek - kdo by se nechtěl pochlubit takto stylovým zápisníkem?

Nenechte se mýlit, "Kozorohovy Křivky" nejsou jen obyčejný diář, jsou to dřevění strážci vašich nejhlubších předsevzetí a nejtajnějších seznamů úkolů. Je čas ukázat světu, že vaše organizace a plánování je tak pevné jako dřevo, z něhož je tento diář vyroben.

Objednejte si "Kozorohovy Křivky" dnes a začněte psát svou legendu s humorem a stylem, který si zasloužíte!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Znamení zvěrokruhu Kozoroh