Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník ve znamení zvěrokruhu - Vodnář
Vodnářské Věštby - Dřevěný diář pro každodenní proroctví Více

Kód produktu: 246-og Doprava a platba

Zpívejte si "Age of Aquarius" a otevřete brány kreativity s naším exkluzivním zápisníkem

Vodnářské Věštby - Dřevěný diář pro každodenní proroctví

Tento unikátní společník je skvělým dárkem pro každého, kdo se pyšní tímto vzdušným znamením zvěrokruhu a miluje pocit, když jejich myšlenky tančí po stránkách takřka jako voda v řece.

Ale počkat, není to jen obyčejný zápisník! Ne, ne, ne! Tento zázrak z dílny matky přírody a našich zručných vypalovačů je vyroben z nejlepšího dřeva, které bylo láskyplně osazeno obrázky a texty, jež by mohly rozveselit i nejserióznějšího Vodnáře. A to všechno s možností personalizace! Chcete, aby vaše jméno bylo vypáleno hned vedle obrázku vodního muže? Žádný problém!

K dispozici ve třech velikostech - A4 pro ty, kdo milují prostor; A5 pro zlatou střední cestu; a A6 pro zápisky na cesty. Ať už chcete stránky s linkami, aby vaše myšlenky šly rovnou cestou, nebo dáváte přednost volnému plátnu bez linek, kde se vaše kreativita může volně rozlévat, máme to pravé pro vás. A pro ty, kdo mají v plánu ovládnout svět (nebo alespoň své to-do listy), je tu i variant s plánovacím kalendářem!

Vodnáři jsou známí svou originálností a nezávislostí, tak proč by měl být váš zápisník jiný? Noste ho s sebou jako odznak hrdosti a připomínku, že ať už jdete proti proudu nebo plujete s ním, vaše myšlenky jsou vždy v bezpečí mezi jeho dřevěnými deskami.

Tak už neváhejte, přidejte trochu humoru a osobitosti do svého každodenního života s Vodnářskými Věštbami - Dřevěným diářem pro každodenní proroctví. Je to více než jen zápisník, je to vašich pět minut slávy v každodenním shonu, které vám připomene, že i záznamy vašich geniálních nápadů mohou být stylové!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 

Znamení zvěrokruhu Vodnář