Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný zápisník ve znamení zvěrokruhu - Ryby
Rybí Příběhy: Diář pro hluboké ponory do plánování Více

Kód produktu: 247-og Doprava a platba

Chyťte své myšlenky na háček a uvelebte je v rybníčku kreativity s

naším dřevěným zápisníkem Rybí Příběhy: Diář pro hluboké ponory do plánování

Je to skvělý dárek pro všechny, kdo mají výmluvu "zapomněl(a) jsem, bylo to v době úplňku", protože jsou narozené ve znamení zvěrokruhu, které má paměť jako... no, ryba.

Ať už chcete potěšit toho blízkého Pisces přítele, nebo jen chcete něco úžasného, co bude odpovídat vaší rybí povaze, tento zápisník je jako ulitý. K dispozici ve třech velikostech, od A4 pro velké nápady, přes A5 pro střední plány, až po A6 pro ty malé rybí švitoření.

Nabízíme varianty s linkami – pro ty, co mají rádi, když jejich slova plavou v ustálených řadách. A pro ty odvážnější duše, které se nebojí plout proti proudu, máme verzi bez linek – kde můžete nechat své nápady volně plavat.

A protože každá ryba potřebuje plán, aby nezabloudila v moři života, přidali jsme do mixu i s plánovacím kalendářem. Takže můžete přestat plavat v kruzích a začít plánovat jako profesionální rybář!

Nebojte se ponořit hlouběji do světa organizace s naším dřevěným zápisníkem "Rybí příběhy". Je to nejen praktický pomocník, ale i stylový doplněk, který vám nikdo nebude moci "vylovit" z kanceláře. A když se na něj podíváte, možná ucítíte ten klidný šum vody... Nebo to bude jen šumění listů při plánování dalšího velkého úlovku – ať už je to schůzka, nákupní seznam, nebo nový světový rekord v počtu splněných úkolů.

Zaplavte svět svými nápady tak, aby vydržely dlouho po tom, co se vlny zapomnění zavřou nad obyčejnými papírovými zápisníky. Objednejte si svůj dřevěný zápisník "Rybí příběhy" ještě dnes a přestaňte předstírat, že jste organizovaní – buďte! 

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr
A6 11,5 x 15 cm
A5 16 x 21 cm
A4 21,5 x 30,5 cm

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte obrázek, hlášku nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Znamení zvěrokruhu Ryby