Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech Více

Kód produktu: 003 Doprava a platba

Hledáte věrného společníka, který by vás chránil před neřestí zapomnětlivosti a vypadal při tom nadpřirozeně skvěle? Představujeme vám

dřevěný zápisník "Pod křídly anděla", který vás obklopí aurou nebeské ochrany a zároveň poskytne dostatek prostoru pro vaše pozemské zápisky.

S tímto andělským ochráncem ve formě zápisníku už nikdy nezapomenete na babiččiny narozeniny, nákup mléka nebo ten skvělý nápad, který vás napadl ve tři ráno. Ať vás na každém kroku doprovází Anděl ochránce – ať už jde o ochranu před špatnými slohovkami nebo před hříchem nezapsaného úkolu do diáře.

K dispozici ve třech nebeských velikostech A4, A5 a A6, protože i andělé respektují, že každý máme jiný rozsah křídel. Ať už se chystáte psát epické příběhy nebo jen malé poznámky, máme pro vás ten pravý formát. Vyberte si provedení s linkami pro ty, kdo potřebují udržet své myšlenky v řadě, bez linek pro umělecké duše, které se nebojí vylétnout z hnízda konvencí, nebo s plánovacím kalendářem pro organizované archanděly.

A protože každý zápisník je vypalován s láskou a precizností, vaše myšlenky budou v bezpečí, pevně ukryty mezi dřevěnými deskami, které by snadno mohly být vyrobeny z prastarého stromu v Edenu. Mějte své plány pod nebeskou ochranou a vždy po ruce, když potřebujete zaznamenat světské i nebeské nápady.

Tak neváhejte a přivítejte do svého života dřevěný zápisník "Pod křídly anděla" – protože i v digitálním věku je dobré mít po boku andělského strážce, který nikdy nevyjde z módy.

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Motiv Anděl