Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech Více

Kód produktu: 041 Doprava a platba

Připravte se na setkání s legendou! Ne, nebudete muset pátrat po skrytých jeskyních ani se plížit lesem za svitu úplňku. Trollové přicházejí přímo k vám, a to ve formě našeho nového dřevěného zápisníku,

Listy velkého Trolla - když vaše myšlenky nejsou jen mýtus, který je tak tajemný a plný kouzel, jako jsou tyto mytické bytosti severských zemí.

Dřevěný zápisník Listy velkého Trolla je pro ty, kdo si rádi zapisují své plány, myšlenky a tajemství s přísadou lesní magie. Jeho desky jsou tak nádherně napuštěné včelím voskem, že byste je nejraději snědli (ale prosím, nedělejte to). Vyleštěné do sametové hebkosti, pohladí vaše prsty každým pohledem, dotykem i myšlenkou.

Nabízíme vám tento kouzelný artefakt ve třech velikostech - A4 pro velké trolly, A5 pro střední trolly a A6 pro ty nejmenší šotky mezi námi. Ať už jste příznivec pečlivého řádu s linkami nebo volnomyšlenkář bez linek, máme pro vás to pravé. A pro ty, kteří mají v plánu převzít vládu nad lesem (nebo jen nad svým časem), je tu verze s plánovacím kalendářem.

Tak neváhejte a uchopte svůj dřevěný diář Listy velkého Trolla do rukou. Kdo ví, možná se vám podaří zachytit na jeho stránkách nějaké to trolí kouzlo, nebo alespoň rozveselit své okolí při pohledu na obrázek, který jsme pro vás s láskou vypalovali. Objednejte si svého trolího společníka ještě dnes a staňte se pánem svých zápisů i lesních stezek!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání