Upřesněte výběr produktu

229 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech
Více

Kód produktu: 071 Doprava a platba

Pozor, pozor! Jaro je tu a ptáčci už cvrlikají, připojte se k jejich radostné symfonii s naším originálním dřevěným blokem "Cvrlikání z větve".

Tento neotřelý zápisník je jako láska na první čárku perem! S obrázkem ptáčka na větvi na přední straně, budete mít každý den pocit, že sedíte v jarní zahradě, i když budete zrovna plánovat schůzku v městské džungli.

Náš dřevěný diář je jako víno - s věkem se zlepšuje. Dřevěné desky jsou ošetřené včelím voskem, který zajišťuje, že váš diář bude odolný proti času i přívalům kreativity. Listy mohou být čisté pro vaše volné myšlenky, linkované pro ty, kdo mají rádi řádek za řádkem, nebo plánovací kalendář pro ty, kteří mají své plány pevně v rukou.

A protože víme, že každý písmák má své specifické potřeby, nabízíme tento klenot ve třech velikostech: A4 pro velké nápady, A5 pro středně velké sny a A6 pro ty nejintimnější myšlenky. Takže, ať už jste básník, plánovač, nebo jen milovník dřeva, s naším "Cvrlikáním z větve" budete mít jaro po celý rok!

Nechte se unášet křídly fantazie a zaznamenejte každý svůj nápad do diáře, který je více než jen zápisník - je to společník pro vaše nejjasnější momenty. Pořiďte si svůj dřevěný diář a začněte každý den s úsměvem, stejně jako náš ptáček na větvi!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 
Zvířata Ptáci