Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech Více

Kód produktu: 010 Doprava a platba

Připravte se na nezapomenutelné psací zážitky s naším

Dřevěným zápisníkem - Kostlivec vypravěč - Když příběhy nejen ožívají, ale taky vám naženou husí kůži!

Máme tu něco, co rozbuší srdce každého fanouška hororu až do samotných mrtvolných komnat vaší tvořivosti!

Už jste někdy měli pocit, že vaše deníkové zápisky jsou... mrtvé? Žádný strach, s naším dřevěným diářem, na který jsme vypálili obrázek kostlivce vylézajícího přímo z jeho stránek, vaše slova dostanou nový život – a možná i pár nechtěných duší!

Tento zápisník je přímo určený na děsně děsnou hororovou povídku, která vás nejen bude bavit psát, ale také bude děsit všechny, kdo si ji odváží přečíst. Můžete si vybrat ze tří velikostí: A4 pro epické romány, A5 pro stručné povídky a A6 pro ty zlověstné myšlenky, které vás napadnou ve tři ráno.

Nezáleží na tom, jestli máte rádi organizaci a potřebujete linky, nebo dáváte přednost volnému prostoru bez linek pro vaše nekonvenční nápady. A pokud jste tím plánovačem, co potřebuje vše přehledně rozmístit, máme pro vás i provedení s plánovacím kalendářem – protože i ti nejlepší strašidelní spisovatelé musí někdy dodržet termín!

Zapomeňte na banální papírové deníčky, které se trhají jako pavučina v průvanu. Náš dřevěný diář je tvrdý jako skála – alespoň dokud se vám nezjeví duch! A nebojte se, když v noci uslyšíte skřípání, je to jen váš nový kamarád kostlivec, který se snaží přepsat vaše překlepy. To je opravdová korektura!

Když vám příště někdo řekne, že vaše psaní je dřevnaté, můžete se hrdě usmát a ukázat na svůj dřevěný zápisník, protože ano – tohle je ten nejdřevnatější zápisník ve vesmíru!

Tak neváhejte, objednejte si svůj vlastní exemplář dnes a začněte psát svou hororovou povídku, která oživí vaše nejtemnější fantazie. A pamatujte: jediné, co je horší než náš kostlivec vypravěč, je prázdná stránka v diáři. (Děsivý smích v pozadí je volitelný doplněk.)

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání