Upřesněte výběr produktu

430 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok A5
Více

Kód produktu: 031 Doprava a platba

Pozor, milovníci tajemna a věrní uchovatelé záhadných myšlenek!

Představujeme vám "Čarodějnický Štít" - nejenže je to dřevěný zápisník, ale také vaš osobní ochranný talisman, který si poradí i s nejdivočejšími kouzly vaší kreativity.

Magický Wicca symbol ochrany se pyšní přímo na přední straně diáře, aby vám připomínal, že vaše zápisky jsou v bezpečí před zvědavýma očima mudlů. A co víc, každý symbol byl vypálen s láskou a precizností čarodějnického umu, takže kouzelné vibrace jsou zaručeny!

Nejenže se můžete kochat znaky planet v posvátné geometrii, ale také vám čtyři kabošonky připomenou, že všechny čtyři elementy - oheň, voda, vzduch a země - jsou v harmonii, a chrání vaše nejcennější zápisky.

Vyberte si, jak budete tvořit své kouzla - buď na linkovaných stránkách, které vedou vaše slova rovně jako šňůru čarodějnického náramku, nebo na hladkých stranách, kde můžete nechat svou fantazii tancovat volně jako víly ve svitu měsíce. A pro ty z vás, kdo potřebují trochu více struktury v tomto chaotickém světě, je tu i verze s plánovacím kalendářem - abyste nikdy nezmeškali další sabbat nebo esbat!

Naše desky dřevěných diářů jsou ošetřeny včelím voskem, což znamená, že jsou tak příjemné na dotek jako hladká kůže familiára a přitom chrání vaše zápisky jako nejpevnější štít.

Tak neváhejte, připojte se k našemu kruhu a nechte "Čarodějnický Štít" stát se vaším společníkem v každodenním životě. A pamatujte - s tímto diářem není nikdy nudný den, jen stránky čekající na vaše kouzelné příběhy!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání