Vyměnitelné listy
Upřesněte výběr produktu

890 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Velké dřevěné fotoalbum na všechny Vaše vzpomínky Více

Kód produktu: 621 Doprava a platba

Představujeme vám "Knihu dřevěných úsměvů" – fotoalbum, které vaše nejzářivější okamžiky nejen ochrání, ale i důstojně vystaví na dřevěném piedestalu.

Uchovejte všechny své nejkrásnější vzpomínky v tomto jedinečném dřevěném albu, kam můžete vložit vše od prvního dětského úsměvu po ten trapný vánoční svetr, co vám loni upletla teta. 

Nejenže je naše "Kniha dřevěných úsměvů" ideálním místem pro vaše fotky, ale díky svému rustikálnímu šarmu se stane i nepřehlédnutelným dekoračním prvkem vašeho obývacího pokoje. Připravte se na záplavu otázek typu: "Kde jste to vzal?" a "Můžu se podívat?" - protože tohle album je opravdový konverzační klenot.

Tak neváhejte, pořiďte si album, které vaše vzpomínky nejen uchová, ale i obalí v teplé náruči přírody. A když už u toho budete, nezapomeňte, že "Kniha Dřevěných Úsměvů" je také skvělý dárek pro každého.Dřevěné album na fotografie s vypáleným motivem má na výšku 31,8 cm a na šířku 27,5 cm

Je opatřeno mechanikou se třemi kroužky pro pohodlné vyměňování a doplňování listů. Krásně se do něj vejde formát A4 - ať už klasický papír, čtvrtka nebo zakládací folie. Rozteč mezi kroužky mechaniky je 11 cm.

Album má masivní "kloubový" dřevěný hřbet, díky tomu působí majestátním a robustním dojmem

Album můžete mít:

  • s 20 samolepícími albovými listy nebo
  • s 20 zakládacími kapsami na fotografie o rozměru  13x18 cm nebo
  • s 15 zakládacími kapsami na fotografie o rozměru  9x13 cm nebo
  • s 30 listy bílého kreslícího kartonu

  1. Samolepící list do fotoalba se zlatým okrajem - velikost 22,5x28 cm - krytý průsvitnou folii. Použití - odkryjte průsvitnou ochrannou folii, fotografie rozložte na papír podle libosti a zpět překryjte ochrannou folií. Pečlivě uhlaďte. 
  2. Zakládací kapsy na fotografie fungují naprosto jednoduše - fotku do ní jen vložíte
  3. Bílý kreslící karton - fotografie přilepte pomocí růžků - můžete přidat i popisky

Jakákoli změna je možná, použijte náš formulář - Dotaz k produktu

Motiv Fotoalbum