179 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objevte dřevěné prkénko s textem, co změní váš kuchyňský život! Vážíme bez váhy a s úsměvem. Řekněte "to chci" a získejte kouzelného pomocníka do kuchyně. Více

Kód produktu: 172 Doprava a platba

Objevte revoluční řešení pro všechny, kdo ve své kuchyni bojují s věčným dilematem: "Kolik tam toho mám vlastně dát?"

Představujeme vám originální dřevěné prkýnko, které nejenže vypadá stylově, ale také vám odpoví na otázky, když vaše digitální váha mlčí.

Zapomeňte na stres z odměřování – s naším prkýnkem se stanete mistrem odhadu bez jediného čísla!
Naše prkýnko je z vysoce kvalitního dřeva, které jsme opatrně vybrusili do dokonalosti, a pak, aby toho nebylo málo, jsme do něj vypálili šikovnou tabulku měření, co víc si v kuchyni přát.

Přemýšlíte, kolik gramů je lžička soli? Nebo kolik gramů cukru se vejde do hrnku? Na našem prkýnku najdete přesně vypálené údaje, kolik gramů suroviny se vejde na lžičku, lžíci a do hrnku. Ať už jde o sůl, cukr, nebo mouku, s tímto prkýnkem budete kouzlit v kuchyni s přesností špičkového šéfkuchaře.


Váš nový kuchyňský pomocník nejenže vás osvobodí od potřeby váhy (konečně můžete tu starou nefunkční váhu vyhodit), ale stane se i perfektním dárkem pro každého, kdo rád vaří.

Navíc, jeho praktický a originální design z něj činí skvělý konverzační kousek, který oživí každou kuchyni.
Tak na co ještě čekáte? Obohaťte svou kuchyň o tento multifunkční klenot, který vám ušetří čas, nervy a možná i pár špetek soli navíc v jídle. Dřevěné prkýnko s vypáleným textem – protože kdo by si chtěl lámat hlavu s gramy, když může mít všechno potřebné pěkně pohromadě, a to s úsměvem?

Prkénko na krájení s rukojetí 26,5 x 11 x 1,5 cm