Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech Více

Kód produktu: 065 Doprava a platba

Oheň a síra nejsou jen pro pekelné kytarové sólo! Představujeme

Dřevěný Zápisník - Ďábelský Kytarista! Proč mít obyčejný zápisník, když můžeš mít epickou ságu? 

Tento zápisník s motivem kytaristy, a to přímo z pekel, je tak rock'n'roll, že by ho chtěl i samotný Keith Richards. Na jeho obálce je vyobrazen kostlivec, který na baskytaru hraje riffy tak ohnivé, že by mohly rozpálit gril na všechny vaše letní barbecue.

Ale nebojte, i když je náš kytarista vytetovaný z ohně, desky dřevěného zápisníku jsou napuštěné včelím voskem a vyleštěné do sametové hebkosti, takže se vám do rukou rozhodně nepřižehnou. Ba naopak, mohly by i zmírnit ten váš drsný rockerský dotek.

Velikosti? Máme tři!  A4 pro ty, kteří chtějí psát své memoáry,  A5 pro každodenní noty a duševní riffy, A6 pro záblesky geniality na cestách.

Styly? Jako na hudebním festivalu! S linkami, když potřebujete, aby vaše myšlenky šly v přímce, bez linek, když chcete, aby vaše kreativita mohla předvést, co umí nebo s plánovacím kalendářem, protože i rockové hvězdy potřebují občas naplánovat, kdy mají další koncert.

Tak přestaňte plýtvat časem s obyčejnými zápisníky a pořiďte si Dřevěný Diář - Ďábelský Kytarista. Je to jediný zápisník, který je dost cool na to, aby se dostal do backstage a zároveň dost praktický, aby se vešel do vašeho batohu. A nezapomeňte, každá stránka je jako prázdné plátno pro vaši duši, která touží po rockové slávě.

🔥 Pozor: Používání tohoto zápisníku může způsobit nekontrolovatelnou touhu vypustit z hlavy nekonečné sólové riffy. 🔥Kupte si ho dnes a ukažte světu, že vaše myšlenky nejsou jen obyčejný šum - jsou to legendární solové koncerty psané dřevěným perem! 🤘

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání 


Cedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

gwo8wi7ywq

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou