Upřesněte výběr produktu

249 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
Bílá vdova

Výroba dřevěného zápisníku na přání Více

Kód produktu: XX03 Doprava a platba

Připravte se na to, že vaši kamarádi budou žlutí závistí a vaše kolegy na pracovišti čeká solidní dávka žasnutí! Proč? Protože právě vy vkročíte do světa organizace a plánování s něčím, co je naprosto unikátní.

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá? Už žádné obyčejné papírové deníčky, které po týdnu používání vypadají, jako by je přejel buldozer. Váš nový společník bude dřevěný, odolný a s vůní včelího vosku, která vám připomene, že máte všechno pod kontrolou.

Máte obrázek, který vás nabíjí energií? Fotku vašeho chlupatého mazlíčka, co vám vždycky zlepší den? Nebo oblíbený citát, který by měl být vytesán do kamene (my bychom ho raději vypálili do dřeva)? To vše na bloku může být

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání, který bude vaším osobním motivátorem, každý den znovu a znovu.

Jak to udělat? Je to stejně snadné jako objednat pizzu! Pošlete nám údaje tady přes ten formulář nebo třeba emailem. Stačí pár kliknutí a vaše vize se promění ve dřevěný skvost. Ať už si přejete vypálit na něj vaše astrologický znamení, mapu Středozemě nebo recept na babiččinu svíčkovou, my to zvládneme.

Nezapomeňte, že tento dřevěný diář není jen obyčejný předmět – je to váš osobní strážce termínů, schůzek a tajných myšlenek. Bude s vámi v dešti i za slunečného dne, a dokonce i když na něj někdo omylem vyleje kafe (ale to radši ne, prosím).

Přestaňte snít o dokonalém diáři – vytvořte si ho! Naše dřevěná dílna už netrpělivě čeká na vaše nápady. Ukažte světu, že když jde o organizaci vašeho života, jste tak originální jako váš nový dřevěný společník!