Upřesněte výběr produktu

230 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný kroužkový blok v několika velikostech Více

Kód produktu: 027 Doprava a platba

Připoutejte se, milovníci retro-futuristického stylu, protože

náš "Dřevěný Diář - Steam Punk Extravaganza" je tu, aby přenesl vaše poznámky do éry plné páry a fantazie!

Tak nasaďte ochranné brýle, posbírejte ozubená kolečka a otevřete stránky diáře, který by se stal chloubou každého viktoriánského vynálezce!

V tomto diáři můžete kreslit své geniální vynálezy nebo psát poezii oslavující parní stroje - a to vše s osobitým stylem, který z vás dělá skutečnou steam punkovou hvězdu. Každý kus je pečlivě vypálen s motivem, který by dokonce Jules Verne chtěl ve svém kapesním zápisníku.

Vybírejte ze tří velikostech - A4 pro monumentální nápady, A5 pro kompaktní plánování a A6 pro ty nejtajnější šeptandy. Ať už si vyberete provedení s linkami, bez linek, nebo s plánovacím kalendářem, váš nový dřevěný společník bude věrným strážcem vašich myšlenek.

Nenechte se zmást - ačkoli se zdá být ze starého světa, tento diář má všechny moderní vychytávky. Vnitřní stránky jsou tak hladké, že vaše pero po nich bude klouzat jako vzducholoď přes oblohu. A nebojte se o své poznámky, když skočíte na svůj parní bicykl - robustní kroužková vazba udrží vaše tajemství v bezpečí před zvědavými očima.

Tak co říkáte, jste připraveni otočit stránku a začít psát svůj vlastní steam punkový příběh? Pořiďte si náš Dřevěný Diář - Steam Punk Extravaganza a staňte se kapitánem své vlastní vzducholodi díky tomuto stylovému a praktickému společníkovi. Objednávejte nyní, než se vypaří!

Blok je vyrobený v České republice.

Velikosti dřevěných bloků

Velikost Rozměr Provedení
A6 11,5 x 15 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A5 16 x 21 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem
A4 21,5 x 30,5 cm S linkami/bez linek/s plánovacím kalendářem

Chcete zápisník, který nikdo jiný nemá?

Máte vlastní fotku, oblíbený obrázek nebo zamilovaný citát.

To vše na bloku může být 

nechte si vyrobit Dřevěný blok na přání