52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice - malý praktický dárek Více

Kód produktu: 519 Doprava a platba

Pozor, pozor! Všichni kávoví nadšenci, milovníci rána plného aromatického povzbuzení a vy, kteří se bez toho prvního doušku cítíte jako bez křídel – přicházíme s řešením, které zachrání vaše ranní rituály i nábytek!

Představujeme vám "Kávomilovu Záchrannou Podložku" – nejen vtipný dřevěný podtácek, ale také magický amulet, který vám pomůže přežít ty nejkrutější ranní hodiny.

Na tomto kouzelném kousku březové překližky se vyjímá nápis, který vás každé ráno pobaví: "Bez ranní kávičky, nemakaj mi ručičky". A nejen to! Každé postavení hrníčku na tento podtácek je jako malý obřad, který vám dodá sílu pro zvládnutí dne.

Průměr 9 cm tohoto kruhového zázraku je akorát na to, aby se pod vaši oblíbenou kávu vešel s noblesou a elegancí. A nemusíte se bát, že by se s ním něco stalo – je nalakovaný bezbarvým lakem, aby odolával i těm nejdivočejším ranním dobrodružstvím.

Tak neváhejte a pojistěte si své ráno s "Kávomilovou Záchrannou Podložkou" – protože každý hrdina potřebuje svůj štít, a každý kávový šálek tu svoji dřevěnou oázu pohody. Objednejte si hned teď a učiňte svůj ranní rituál nejen povzbuzujícím, ale i pořádně stylovým!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání


Cedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

ofi2y9djqf

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou