52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice - malý praktický dárek Více

Kód produktu: 539 Doprava a platba

Nebezpečně nezbytný podtácek

Pozor, pozor!

Přichází ochránce všech kávových stolů – Nebezpečně nezbytný podtácek, který s humorem střeží vaše milované plochy před katastrofálními kolečky mokrých sklenic. 

Proč si ráno lámat hlavu s otravnými skvrnami, když můžete mít strážce, co to za vás vyřídí sekerou? Ano, čtete správně! Na našem vtipně vypáleném podtácku čeká muž se sekerou, aby odrazoval všechny, kdo by si dovolili drknout do vašeho stolu. A protože víme, že bez kafe to prostě nejde, dovolili jsme si přidat upřímné vyznání: "Bez kafe bývám poněkud neklidný."

Protože ranní káva je svatá a váš stůl si zaslouží respekt!

Náš dřevěný podtácek "Nebezpečně nezbytný podtácek" je nejen praktickým doplňkem, ale také skvělým konverzačním kouskem. Ochrání povrch stolu před nevzhlednými kolečky a zároveň pobaví vaše hosty. 

Nenechte svůj stůl trpět a dopřejte mu kamaráda, který to s ochranou myslí vážně. Objednejte si svůj "Nebezpečně nezbytný podtácek" a vychutnejte si své ranní rituály bez obav. Kdo ví, třeba vám i sekerou machrující mužík dodá odvahu přiznat se ke své ranní kávové závislosti. Cheers!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání


Cedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

hg5ybfr4gb

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou