52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Hledáte originální dárek pro pivaře? Náš dřevěný podtácek s nápisem "Dejte mi pivo a nikomu se nic nestane" rozesměje každého milovníka piva.

Více

Kód produktu: 087 Doprava a platba

Představte si, že máte moc způsobit, aby se pivo objevilo před vámi jen pohledem. Zní to jako super síla, že?

No, máme pro vás něco lepšího - náš dřevěný podtácek s nápisem "Dejte mi pivo a nikomu se nic nestane".

Tento kouzelný kousek březové překližky je váš nový nejlepší kamarád v boji proti vysychání hrdla a zároveň chrání váš stůl před nevítanými kruhy.
Vyrobený s láskou a pečlivě nalakovaný bezbarvým lakem, tento podtácek není jen obyčejný kus dřeva. Je to vaše tajná zbraň, která zajistí, že pivo bude vždy po ruce, a to bez ohrožení nábytku.

A když řekneme, že je to tajná zbraň, myslíme tím, že když ho položíte na stůl, je to jasný signál pro všechny okolo, že je čas načepovat.
Představte si situaci: Sedíte na zahradní párty, slunce zapadá, a vy máte neodolatelnou chuť na chladné pivo. Nemusíte nic říkat, stačí vytáhnout váš podtácek a je to jako mávnutí kouzelného proutku. Najednou se objeví pivo a vy jste hrdina večera.


A kdyby někdo pochyboval o vaší vážnosti, stačí ukázat na podtácek. "Dejte mi pivo a nikomu se nic nestane" je výstražný signál pro všechny, kdo by se odvažovali ignorovat vaši žízeň. Takže nejen že je tento podtácek praktický, ale zároveň slouží jako dokonalý konverzační kousek (nebo varování, podle situace).
Nečekejte, až vám vyprchá humor, nebo ještě hůře, pivo. Pořiďte si náš dřevěný podtácek a ujistěte se, že "pivní suchoty" budou pro vás navždy minulostí. A pamatujte: s naším podtáckem je vždy pivo v bezpečí. A váš stůl taky.


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Téma Pro pivaře
Tvar Osmihran