54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objevte jedinečný dřevěný podtácek s indiánským znamením Labuť! Ideální dárek pro kolegu a milovníky indiánské kultury. Už nehledejte – zamilujte si ho hned!
Více

Kód produktu: 115 Doprava a platba

Hledáte způsob, jak ochránit váš stůl před nepříjemnými kruhy od sklenic? Už nehledejte!

Představujeme vám dřevěný podtácek s exkluzivním indiánským horoskopem – Labuť.

Nyní můžete mít na svém stole nejen ochrannou podložku, ale i osobního duchovního průvodce. A věřte nám, když je Labuť vaším totemem, ani náhodou nebudete mít obyčejný život.
Náš podtácek není jen obyčejný kus dřeva. Je to březová překližka s pečetí odvahy, tvrdohlavosti a, samozřejmě, nezvyklé pilnosti. Protože kdo jiný by byl tak pilný, že by si dal tu práci a vypálil na podtácek indiánské motivy? A právě tato ctižádostivost a umíněnost vás dovedou k úspěchu... alespoň v tom, že udržíte váš stůl v bezpečí a suchu.

Ošetřený bezbarvým lakem, tento podtácek není jen krásný, ale i praktický. Lak slibuje, že váš podtácek nebude jen tak nějaký kus dřeva, který po prvním použití změní barvu na "vintage" způsob. Ne, tento podtácek je tu, aby vydržel, a to i vaši tvrdohlavost při opakovaném používání.
Tak proč si nepřidat trochu šamanství a indiánského ducha do vašeho domova s našimi dřevěnými podtácky Indiánský horoskop Labuť?

Je to perfektní způsob, jak říct světu (a možná i nepřátelům): "Ano, jsem tvrdohlavý, ale alespoň mám skvělý vkus." Kupte si jeden, dva nebo klidně celou sadu. Váš stůl vám poděkuje... 

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Labuť
Tvar Kruh