54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objevte jedinečný dřevěný podtácek s indiánským znamením - Datel! Ideální dárek k narozeninám pro milovníky indiánské kultury.
Více

Kód produktu: 125 Doprava a platba

Hledáte nejen místo, kam odložit svůj oblíbený nápoj, ale také společníka, který rozumí vaší silné osobnosti a nezalekne se vašeho vnitřního ducha?

Představujeme vám podtácek s indiánským horoskopem Datel - protože i vaše sklenice si zaslouží trochu té mystiky a charakteru!

Proč Datel?

Protože stejně jako ty, i náš dřevěný hrdina je silný, nezávislý a umí být pořádně tvrdohlavý. Ale nebojte, na rozdíl od skutečného datla, tento vám nebude ráno tlouct do hlavy. Díky svému výjimečnému designu vám ale může pomoci rozlousknout záhady vaší duše.
Tento podtácek je vyroben z březové překližky, což z něj dělá nejen pevného ducha vašeho domova, ale také ekologickou volbu, která zaručeně vydrží více než jednu sezónu divokých večírků. Navíc je ošetřen bezbarvým lakem, takže se nemusíte bát, že by se stal obětí rozlitých nápojů. Voda, víno či džus - náš Datel si s nimi poradí a zůstane stejně elegantní.

Tak proč si pořídit obyčejný podtácek, když můžete mít totem, který odráží vaši osobnost a přidá vašemu domovu trochu té pravé indiánské magie? Datel není jen podtácek, je to vaše nová duševní zvíře, které bdí nad vašimi nápoji. A věřte nám, když vám říkáme, že s Datlem už nikdy nebudete pít sami.
Připojte se k rodině silných duchů a pořiďte si svého vlastního Datla. Protože kdo by nechtěl mít doma podtácek, který je nejen praktický, ale také přináší špetku dobrodružství a působí jako skvělý rozhovorový starter? Datel čeká, aby se stal součástí vaší domácnosti. Nechte ho, aby pod jeho ochranou vaše sklenice už nikdy neudělala na stole mokré kolečko!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Datel
Tvar Kruh