54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Hledáte originální dárek? Naše dřevěné podtácky s indiánským znamením Havran jsou to, co potřebujete! Pro milovníky indiánských motivů ideální volba.
Více

Kód produktu: 096 Doprava a platba

Hledáte společníka na večerní posezení, který nikdy neodmítne další sklenku a poslouchá vaše příběhy bez jediného přerušení?

Představujeme vám našeho dřevěného podtácka s motivem Indiánského horoskopu - Havran! Pro ty, kteří se narodili mezi 22. zářím a 22. říjnem, a vlastně i pro všechny ostatní, kdo mají rádi trochu společnosti u stolu.

Havran, známý svou nenasytnou touhou po společenství, přináší do vašeho domova kousek té pravé kamarádské atmosféry. Už nikdy nebudete pít sami! A nebojte se, tento havran nepotřebuje nehynoucí obdiv ani nekonečné debaty o smyslu života. Jeho přítomnost je tichá, ale povzbudivá.

Vyrobený z březové překližky, tento podtácek není jen obyčejným kouskem dřeva. Je to dílo umění, na které byl vypálen indiánský motiv tak precizně, že byste skoro očekávali, že začne vyprávět starodávné legendy. A díky bezbarvému laku bude vaše sklenička klouzat po jeho povrchu s grácií baletky, zatímco samotný podtácek zůstane krásný léta a léta.

Nenechte se mýlit jeho stoickým výrazem; tento havran má smysl pro humor. Kdo jiný by trpělivě nosil vaše skleničky a šálky, zatímco vy se rozhodujete, jestli je čas na další kolo, nebo jestli už jste měli dost? Havrani možná nemají rádi samotu, ale tento je vyrobený přesně pro ty chvíle, kdy potřebujete, aby někdo jen tiše přihlížel vašim večerním dobrodružstvím.

Tak proč si neudělat radost a nepřidat k vaší sbírce tento jedinečný kousek, který je nejen praktický, ale i skvělým konverzačním prvkem? Indiánský horoskop Havran - protože i vaše sklenička si zaslouží kvalitního společníka.

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Havran
Tvar Kruh