54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Objevte unikátní dřevěný podtácek s indiánským znamením - Losos. Ideální dárek k narozeninám pro milovníky indiánské kultury.
Více

Kód produktu: 116 Doprava a platba

Připravte se na dobrodružství s naším dřevěným podtáckem Indiánský horoskop Losos!

Pro všechny narozené mezi 22.7. a 21.8., kteří žijí životem na plné obrátky a nikdy nezůstanou na suchu - kromě vašeho stolu, samozřejmě.
Naši lososi jsou pořád v pohybu, a to je přesně důvod, proč potřebují kvalitní zázemí. A co by mohlo být lepším zázemím než dřevěný podtácek, který je stejně odolný a vytrvalý jako oni? Vyrobili jsme je z nejlepší březové překližky, která dokáže ustát i tu nejdivočejší vodu (nebo alespoň tu nejvíce rozlitou kávu).
A aby toho nebylo málo, naše podtácky jsou pokryté bezbarvým lakem, takže i když váš život bude plný výkyvů, váš podtácek zůstane vždy jako nový.

Takže, ať už se rozhodnete pro večer plný akce nebo klidný večer u televize, ujistěte se, že váš nápoj bude mít tu čest odpočívat na podtácku, který je stejně jedinečný jako vy.
Nebojte se vyrazit na ten velký rybolov života s podtáckem, který je připravený držet krok s vaším neustálým popíjením. Indiánský horoskop Losos - protože i váš nápoj si zaslouží dobrodružství!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Průměr: 92 mm
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Znamení zvěrokruhu Losos
Tvar Kruh