Dřevěný podtácek pod sklenice Slunečnice
Dřevěný podtácek pod sklenice Slunečnice

52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice - malý praktický dárek Více

Kód produktu: 054 Doprava a platba

Slunečnicový Yin Yang - Dřevěný podtácek pro harmonické popíjení

Představujeme vám kouzelný artefakt z dílny přírody a lidské zručnosti - Slunečnicový Yin Yang, dřevěný podtácek, který do vašeho domova vnese nejen rovnováhu, ale i pohodu!

Dřevěný podtácek Jin Jang Slunečnicové spojuje ve svém kruhovém tanci dvě části jednoho celku, dvě síly, které jsou spojené v jednu harmonickou symfonii. Černá a bílá, temnota a světlo, rovnoprávnost - vše se snoubí na tomto malém, ale významném kousku dřeva.

Každá dřevěná podložka pod sklenice je vyrobena z vybrané březové překližky, má průměr 9 cm a je ozdobena vypáleným motivem, který v sobě ukrývá energii a teplé paprsky slunečnice. A abychom zajistili, že vaše okamžiky radosti budou trvalé, každý podtácek je pečlivě nalakovaný bezbarvým lakem pro dlouhotrvající krásu a odolnost.

Nechte se unášet v rytmu jin a jang při každém doušku svého oblíbeného nápoje. Objednejte si svůj Slunečnicový Yin Yang podtácek a dopřejte si to pravé slunečnicově vyrovnané popíjení, kde každý doušek bude ve znamení rovnováhy a klidu. Vaše sklenice vám poděkuje a vaše stůl se promění v oázu klidu a pozitivní energie. 

Pozor! Mohou vyvolávat úsměvy a pocit spokojenosti u vás i vašich hostů.


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Motiv Jin a Jang
Tvar Osmihran