Dřevěný podtácek pod sklenice Mayské slunce
Dřevěný podtácek pod sklenice Mayské slunce

52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice - malý praktický dárek Více

Kód produktu: 132 Doprava a platba

Mayské Sluneční Kruhy - Oživte tajemství na Vašem stolu

Přeneseme Vás zpět do éry prastaré civilizace, která uměla s přírodou a vesmírem jako žádná jiná. Objevte kouzlo Mayského slunce s každým douškem svého oblíbeného nápoje!

Náš "Mayský Sluneční Kruh" není jen obyčejný dřevěný podtácek. Je to klíč, kterým odemknete tajemství dávných Mayů, prastaré civilizace, jejíž moudrost a náznaky záhad nás fascinují dodnes. Představte si, že s každým položením sklenice na tuto dřevěnou podložku pod sklenice, vyrobenou z březové překližky s průměrem 9 cm, se dotýkáte historie.

Každý z našich podtácků je ozdoben vypáleným motivem Mayského slunce, symbolem plným tajemství a energie, který se snažíme rozluštit dodnes. A aby toto dobrodružství trvalo opravdu dlouho, jsou naše podtácky pečlivě nalakované bezbarvým lakem, který chrání jejich povrch i vyryté tajemství.

Nechte se pohltit atmosférou starověkých rituálů a ceremonií. "Mayský Sluneční Kruh" není jen podtácek, je to magický artefakty které přináší do vašeho domova dotek dávnověku. S těmito podtácky nebudete jen chránit svůj stůl, ale zároveň si připomenete moudrost a záhady, které Mayové zanechali jako odkaz nám všem.

Nenechte si ujít příležitost mít kousek historie u sebe doma. Objednejte si nyní a staňte se strážcem mayského odkazu při každé kávě či čaji!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání


Cedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

uf8vbjc11y

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou