52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice - malý praktický dárek Více

Kód produktu: 523 Doprava a platba

Kafáčův dřevěný společník

Představujeme vám "Kafáčův dřevěný společník" – vtipný dřevěný podtácek, který je mnohem víc než jen plochý kousek dřeva.

Tento podtácek ochrání povrch stolu před nevzhlednými kolečky od mokrých a orošených sklenic, a to s takovou elegancí, že by se za něj nemusel stydět ani samotný kávový guru!

Ale pozor, "Kafáčův dřevěný společník" není jen praktický, je i ohromně flexibilní! Díky svému přírodnímu vzhledu se dokáže přizpůsobit jakémukoli interiéru a výzdobě. Je to jako chameleon mezi podtácky – jen o něco méně zelený a bez schopnosti měnit barvy.

A když už jsme u těch dárků, tento malý, cenově dostupný dárek je ideální pro každého, kdo si bez ranní kávy nedokáže představit start do nového dne. Text "Můj dům - můj hrnek - moje kafe" na podtácku slouží jako deklarace nezávislosti každého kávomilce a zároveň jako varování pro všechny, kteří by se odvážili přiblížit k jeho posvátnému hrnku.

Tak neváhejte a pořiďte si "Kafáčův dřevěný společník" – protože vaše káva si zaslouží vlastní trůn a váš stůl si zaslouží zůstat čistý a bez koleček!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání