52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Pozor, pozor, všichni milovníci tajemna, mystiky a dobře umístěného šálku čaje! Máme pro vás něco, co vás okamžitě teleportuje do světa magie a záhad Více

Kód produktu: 623 Doprava a platba

Pozor, pozor, všichni milovníci tajemna, mystiky a dobře umístěného šálku čaje! Máme pro vás něco, co vás okamžitě teleportuje do světa magie a záhad

náš dřevěný gravírovaný podtácek s pentagramem! 

Nejenže je tento podtácek vyrobený z nejlepší březové překližky, která si vás získá svým přirozeným šarmem, ale ještě jsme do něj vypálili pentagram tak dokonale, že byste si mysleli, že to dělal sám Merlin. A to není žádný malý kouzelnický trik! 

Jestli hledáte malý dárek pro toho vášnivého čaroděje nebo čarodějnici ve vašem životě, nebo prostě chcete oživit vaše pití něčím, co má trochu víc šťávy než běžná podložka, tento podtácek je to pravé ořechové, tedy pardon - březové. 

A nemusíte se bát, že by se tento malý kousek magie rozpustil při prvním kontaktu s tekutinou. Ne, ne! Naši alchymisté, pardon, řemeslníci, ho opatřili vrstvou laku, která odolá jakémukoli elixíru, který na něj vylijete. 

Připravte se na magický večer s naším dřevěným gravírovaným podtáckem. Ať už jste fanouškem okultního, milovníkem esoterického dekoru, nebo prostě chcete, aby vaše káva vypadala jako by byla očarována, tento podtácek je připraven sloužit. Kupte si ho dnes a pozvedněte svůj stůl na novou úroveň mystického stylu!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem, aby mu neublížily ani mokré sklenice.

 

Motiv Magické symboly
Tvar Kruh