52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek jako dárek pro rybáře? Proč ne Více

Kód produktu: 568 Doprava a platba

Kapříkům a štikám odoláte, ale skvrnám na stole už ne? Máme pro vás řešení, které vám zachrání povrch vašeho nábytku a zároveň přinese úsměv na tváři každému rybáři!

Představujeme vám našeho "Cejna velkého", neboli dřevěný podtácek s vypáleným obrázkem ryby - Cejn velký, který je skvělým dárkem pro rybáře i pro ty, kteří jen milují pohled na vodní svět z pohodlí svého obýváku.

Nenechte se mýlit, i když naši cejni neplavou, dokáží udělat parádní show! Každý podtácek je vyřezán z březové překližky a má průměr 9 cm, což je akorát taková velikost, aby se na něj vešla jak vaše ranní káva, tak večerní pivo. A abyste nemuseli lovit nový nábytek, naše podtácky jsou nalakované bezbarvým lakem, což je záruka, že přežijí i tu nejbouřlivější rybářskou sešlost.

Vybavte svůj stůl tímto stylovým a praktickým doplňkem, který je jako ulovený kapitální úlovek - jen ho nemusíte vytahovat z vody! A když už u toho stolu budete sedět s přáteli a rodinou, nezapomeňte vyprávět tu historku o tom, jak vám "Cejn Velký" zachránil stůl před ničivou vlnou rozlitých nápojů. Vtipné, užitečné a dekorativní - to je kombinace, která na vašem stole rozhodně nesmí chybět!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání


Cedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

knz6qwi57y

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou

Koníčky a záliby Rybář
Zvířata Ryby
Tvar Kruh