52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek jako dárek pro rybáře? Proč ne Více

Kód produktu: 565 Doprava a platba

Rybí Rodeo: Podtácek s Ježdíkem pro suché přistání tvého piva!

Chytil jsi už dnes nějakou tu kapitální rybu? Nebo aspoň kapitální žízeň? Pak máme pro tebe skvělý dárek pro rybáře, který ti udělá radost i na suchu!

Představujeme "Rybí Rodeo" - podtácek s vypáleným obrázkem ryby - Ježdík, který ochrání tvůj stůl před nechtěným kroužkováním jako profesionální vodní stráž.

Tento nejen praktický, ale i stylový doplněk je vyrobený z pravé březové překližky, což z něj dělá ekologického kovboje mezi podtácky. S průměrem 9 cm poskytne dostatečný prostor pro tvůj oblíbený kelímek nebo sklenici. A neboj, náš Ježdík je dostatečně odolný, aby unesl i tu nejtěžší nálož – naše podtácky jsou totiž nalakované bezbarvým lakem, který zajišťuje, že ani kapka tvého nápoje neprosákne a Ježdík bude vypadat jako nový i po několika rodeích.

Tak neváhej a přidej k svému rybářskému vybavení tento originální dřevěný podtácek. Ať už je tvůj úlovek velký nebo malý, naše "Rybí Rodeo" podložka pod sklenice zajistí, že tvůj stůl zůstane v suchu a čistotě, zatímco ty si vychutnáš zaslouženou oslavu úspěšného lovu. Kdo říká, že rybářské příběhy musí končit u vody? Přeneste dobrodružství až k vašemu stolu s podtáckem, který má smysl pro humor!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Koníčky a záliby Rybář
Zvířata Ryby
Tvar Kruh