52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek jako dárek pro rybáře? Proč ne Více

Kód produktu: 569 Doprava a platba

Líný Lín - přístav pro tvůj pohárek

Chyťte svůj oblíbený nápoj a nechte ho zakotvit na jediném pravém "Líném línovi"! Tento skvělý dárek pro rybáře je jako ulovený kapitální úlovek pro každého, kdo si rád dopřeje chvíli klidu s rybářským prutem v jedné ruce a pohárem v druhé.

Náš podtácek s vypáleným obrázkem ryby - Lín obecný je jako stvořený pro všechny, kdo mají rádi trochu humoru u svého stolu. Každá dřevěná podložka pod sklenice je vyrobená z kvalitní březové překližky a pyšní se průměrem 9 cm, ideální pro každou sklenici nebo hrnek.

Ale pozor! Ačkoliv se naši "líní" kamarádi rádi válejí na dně, naše podtácky jsou nalakované bezbarvým lakem, což z nich činí pracovité ochránce vašeho nábytku před skvrnami. Představte si to – už žádné kruhy na stole! To je přece sen každého rybáře, když se po návratu z rybolovu chce jen v klidu posadit a relaxovat.

Tak už nehledejte dál, váš nový "Líný lín" je tady, aby vám přinesl úsměv a udržel váš stůl suchý a stylový. Vezměte si domů tento rybářský poklad dřív, než se vynoří a odplave!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání
Koníčky a záliby Rybář
Zvířata Ryby
Tvar Kruh