52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek jako dárek pro rybáře? Proč ne Více

Kód produktu: 564 Doprava a platba

Rybářův Společník – Mník Jednovousý

Chytli jste někdy Mníka? Ne? Nevadí! Teď můžete ulovit jeho dřevěného dvojníka přímo u vás doma!

Představujeme vám "Mníka Jednovousého", skvělý dárek pro rybáře, kteří milují nejen rybolov, ale i suché stoly.

Náš podtácek s vypáleným obrázkem ryby - Mníka je to pravé ořechové pro každého rybáře s humorem. Ať už máte raději kapra, štiku nebo právě Mníka, s tímto podtáckem si můžete rybaření připomenout i při ranní kávě nebo večerním pivu.

Dřevěná podložka pod sklenice je vyrobená z březové překližky, která je nejen pevná, ale i hezky vypadá. S průměrem 9 cm se vejde i ta nejširší sklenice a ochrání váš stůl před nepříjemnými skvrnami od nápojů.

Naše podtácky jsou nalakované bezbarvým lakem, takže se nemusíte bát, že by Mník jednovousý zmokl. Odráží nejen kapky, ale i vaši lásku k rybářství. Ulovte si tento vtipný kousek do své sbírky a nechte své hosty závidět, jak originálně vybavený máte rybářský bivak – tedy obývák!

S "Mníkem Jednovousým" podtáckem se vaše sklenice nikdy nepotopí v moři rozlitých nápojů a vy můžete v klidu vyprávět rybářské historky, aniž byste museli přemýšlet o tom, kde přistane váš pohár. Hodí se jako dárek, suvenýr nebo prostě jako veselý prvek vašeho domova. Chyťte svého dřevěného Mníka a nechte ho plavat na vašem stole!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Koníčky a záliby Rybář
Zvířata Ryby
Tvar Kruh