52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek jako dárek pro rybáře? Proč ne Více

Kód produktu: 571 Doprava a platba

Plotice - Rybářův nejlepší kámoš

Chyťte si svou "Plotici" a už nikdy neztratíte kapku oblíbeného moku!

Tento dřevěný podtácek s vypáleným obrázkem ryby - Plotice obecná je skvělý dárek pro rybáře, co chtějí mít svůj úlovek stále po ruce – a to i při popíjení svého oblíbeného nápoje.

Vyrobená z březové překližky, tato dřevěná podložka pod sklenice je nejen odolná, ale i stylová s průměrem 9 cm, což je ideální pro každou sklenici, hrnek, nebo dokonce malý džbánek s domácím moštem. A co víc? Naše podtácky jsou nalakované bezbarvým lakem, což znamená, že jsou připraveny čelit každé kapce a odolávat vlhkosti, jako pravá plotice v toku řeky.

Nemusíte se bát, že by se vaše ryba potopila – s tímto podtáckem zůstane vaše rybářské ego v suchu a nápoje v bezpečí. Dřevěný podtácek "Plotice" je tady, aby vám připomněl, že i při relaxaci můžete myslet na svůj oblíbený koníček. Hodí se na chatu, do rybářského bivaku nebo prostě jako originální dekorace pro domácí bar.

Kupte si tento humorný a praktický doplněk, a ujistěte se, že vaše rybářská vášeň je vidět i při pití vašeho oblíbeného nápoje. Protože každý pravý rybář ví, že plotice a pivo jsou prostě k nezaplacení kombinace!


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Koníčky a záliby Rybář
Zvířata Ryby
Tvar Kruh