52 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek jako dárek pro rybáře? Proč ne Více

Kód produktu: 566 Doprava a platba

Rybí společník – Pstruh duhový v plné parádě

Představujeme vám "Rybího společníka – Pstruh duhový v plné parádě", skvělý dárek pro rybáře, který má vše kromě vlastního rybářského jezírka v obýváku.

Nechte se unášet proudem pohody s naším podtáckem s vypáleným obrázkem ryby - Pstruh duhový. Tento originální kousek není jen obyčejný podtácek, ale dřevěný společník pro vaše rybářské historky u skleničky. 

Vyrobený z březové překližky, což je materiál pevnější než vůle rybáře vstát v 4 ráno, má průměr 9 cm – akorát na každý pohár, sklenici nebo kelímek. Dřevěná podložka pod sklenice je nejen praktická, ale díky detailnímu vypalovanému obrázku také estetická.

Naše podtácky jsou nalakované bezbarvým lakem, aby odolaly případnému převrhnutí vaší skleničky při vyprávění o tom největším úlovku.

Nechte svůj stůl v suchu a vaše rybářské příběhy plynout – s "Rybím Společníkem" bude každé posezení plné šťastných rybářských vzpomínek a vaše nápoje budou mít tu nejlepší společnost. Ulovte si jeden (nebo celý hejno) pro sebe nebo jako dárek, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každého rybáře, protože rybářské historky jsou vždy o něco lepší s kamarády nad sklenkou! 


Průměr: 9 cm
Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Koníčky a záliby Rybář
Zvířata Ryby
Tvar Kruh