54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice Znamení zvěrokruhu - malý praktický dárek k narozeninám Více

Kód produktu: 526 Doprava a platba

Kozorohův podtáckový puzzlík – Stůl pod hvězdami

Stůl pod hvězdami nikdy nebyl tak suchý a zároveň tak astrologicky stylový!

Představujeme vám "Kozorohův podtáckový puzzlík", skvělý dárek pro všechny narozené ve znamení Kozoroha, kteří milují špetku vesmíru u svého nápoje.

Tento unikátní kousek je vyrobený z odolné březové překližky a je jako stvořený pro ty, kteří chtějí své sklenice položit na něco víc než jen obyčejný podtácek. S rozměrem 10,3x10,3 cm nabízí dostatek prostoru pro vaše oblíbené nápoje, ať už je to ranní káva nebo večerní víno.

Naši řemeslníci s láskou vypalovali do dřeva symbol znamení zvěrokruhu a souhvězdí, takže každý podtácek je malým dílem umění. A co je nejlepší? Díky stylu "puzzle" se podtácky dají skládat k sobě, což z nich činí nejen praktický, ale i zábavný doplněk pro vaši domácnost nebo kancelář.

Nebojte se, myslíme i na dlouhověkost - naše podtácky jsou nalakované bezbarvým lakem, aby odolaly každému rozlití a udržely si svůj šarm po mnoho večerů plných hvězd.

Nenechte svůj stůl trpět nudou nebo vlhkostí. "Kozorohův podtáckový puzzlík" je tu, aby přinesl znamení štěstí přímo k vašemu nápoji. Udělejte si radost nebo obdarujte svého oblíbeného Kozoroha – hvězdy jsou konečně na dosah!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání

Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Tvar Puzzle-podtácek