54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice Znamení zvěrokruhu - malý praktický dárek k narozeninám Více

Kód produktu: 525 Doprava a platba

Lví Tlapka - Podtácek s nebeským razítkem

Hvězdy se usmály a zanechaly stopu na naší nejnovější dřevěné kreaci - podtácku "Lví Tlapka"!

Máte ve svém okruhu královské Lvy, kterým chcete dopřát něco speciálního? Nebo jste snad sami pánem džungle svého obýváku? Skvělý dárek pro všechny narozené ve znamení Lva, kteří si chtějí užívat svého panování s noblesou.

Tento unikátní dřevěný podtácek je vypálený s láskou, precizností a především s obrazem silného symbolu znamení zvěrokruhu spolu s jeho majestátním souhvězdím. Nejen, že ochrání váš stůl před nevítanými skvrnami, ale také přidá špetku kosmické elegance k vašemu pití.

Vyrobeno z pevné březové překližky, každý podtácek měří 10,3x10,3 cm a je vyřezaný ve stylu "puzzle", což znamená, že když se shromáždí více Lvů (nebo podtácků), můžete je skládat dohromady a vytvářet tak celistvé dílo.

A aby vaše hvězdné podtácky zůstaly v bezchybném stavu po celé věky (nebo alespoň po mnoho večerů plných zábavy), jsou pečlivě nalakované bezbarvým lakem, který je chrání před nechtěným politím.

Nechte tedy hvězdy svítit nejen na nebi, ale i na vašem stole s podtáckem "Lví Tlapka" - protože každý Lev si zaslouží, aby jeho říše zářila stejně jasně jako jeho charakter. Objednejte si hned teď a učiňte svůj domov královstvím plným hvězdného lesku!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání


Cedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

mobnvzalxe

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou

Znamení zvěrokruhu Lev
Tvar Puzzle-podtácek