54 Kč

Ruční výroba - odesíláme během 5 dní
ks
Bílá vdova

Dřevěný podtácek pod sklenice Znamení zvěrokruhu - malý praktický dárek k narozeninám Více

Kód produktu: 529 Doprava a platba

Astrologický podtácek pro precizní požitkáře

Hledáte skvělý dárek pro toho perfekcionistu ve vašem životě? Něco, co překoná jejich vysoké standardy čistoty a pořádku?

Představujeme vám "Astrologický podtácek" – dřevěný podtácek, který je jako stvořený pro všechny narozené pod znamením Panny!

Každý podtácek je mistrným dílem, s vypáleným symbolem znamení zvěrokruhu a souhvězdím, které je hrdou pečetí každé Panny. Vyrobena z vybrané březové překližky, tahle podložka pod sklenice má rozměr 10,3x10,3 cm a je vyřezaná ve stylu "puzzle" - protože víme, že Panny mají rády, když věci do sebe dokonale zapadají.

Nebojte se, že by se našim podtáckům něco stalo při jejich četném používání. Jsou pečlivě nalakované bezbarvým lakem, aby odolávaly každé kapce a zachovávaly si svůj přirozený lesk po dlouhé večery plné analýz a plánování, které jsou Pannám tak vlastní.

S "Astrologickým podtáckem" si může každá Panna vychutnat svůj oblíbený nápoj bez obav z nepořádku na stole. Je to dárek, který se postará o detaily, takže si vaše oblíbená Panna může užívat zaslouženého klidu a harmonie. Objednejte nyní a připravte se na uznalé pokývání hlavy od vaší oblíbené zemské – Panny, která ví, co je opravdu dobré!

Materiál: březová překližka
Motiv je vypálený a celý tácek je přelakován bezbarvým lakem
Pokud chcete svůj vlastní originální motiv na podtácky - není nic jednoduššího
Dřevěný podtácek na přání


Cedulky a cedule, tak na to nás užije!

Už jich máme 100+

Oslavte to s námi - 25% sleva na celý nákup

p3qe7amljg

* kód je platný při nákupu nad 500 Kč a platí jen jednou

Znamení zvěrokruhu Panna
Tvar Puzzle-podtácek